data/Poster/pattern8.png

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات خرید از فروشگاه تی وی وان Tv One.ir

1-برای خرید از سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و محصول خود را ثبت و مبلغ کالا را به صورت آنلاین واریز کنید یا به صورت کارت به کارت واریز نمایید.

2-قوانین برای محصولات نظافتی و بهداشتی :  مثل تی سطلی و بخارشوی اگر آب درون این محصولات ریخته شود و یا پد تی سطلی خیس شود به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود, در بخارشو هم اگر آب در مخزن ریخته شود پس گرفته نمیشود.

3-محصولات آرایشی و لاغری و سلامتی : در محصولات آرایشی اگر کالا باز شود به دلایل بهداشتی دیگر امکان پس گرفتن محصول نیست و در محصولاتی مانند گن های لاغری به هر صورت گن یا جوراب دست فروخته شده امکان پس گرفتن ندارد چون امکان دوباره فروش این محصولات نیست و از لحاظ اخلاقی و انسانی درست نیست که گن تن شده به شما یا هر مشتری دیگر فروخته شود.

کفش های پرفکت استپس به دلیل داشتن شماره سریال داخل کفش و گارانتی 90 روزه اگر شماره سریال را پیامک نکنید و کف کفش و داخل کفش کثیف نشود , پس گرفته و تعویض میشود.

4-محصولات الکترونیک و برقی : محصولات برقی قبل از فرستاده شدن برای شما حتما تست میشود و شما هم در موقع تحویل گرفتن حتما تست فرمایید و تحویل بگیرید چون امکان پس گرفتن لوازم برقی نیست, مثلا مخلوط کن یا میکسر و بستنی ساز و غذاساز

الکترواسموک و قلیان شارژی را در لحظه تحویل تست کنید و تحویل بگیرید چون امکان پس گرفتن یا تعویض محصول نیست, البته اگر بعد از خرید مشکلی داشتید با ما تماس بگیرید.

5- لوازم آشپرخانه : به دلایل بهداشتی امکان پس گرفتن محصولات آشپزخانه نیست مثلا محصولاتی مانند , نایسر دایسر, پرو وی جویسر, پاپ چف, چاقوی آشپرخانه.

6-محصولات وکیوم و پلوم: در صورت باز شدن محصولات وکیوم امکان پس گرفتن نیست پس لطفا در موقع خرید دقت کنید و محصول خود را در موقع تحویل تست کنید.

7-محصولات بادی: به دلیل اینکه امکان تست کردن محصولات بادی در فروشگاه نیست حتما در موقع خرید هماهنگ کنید تا محصول نزد شما تست شود , بعد از خرید در صورت سوراخ شدن و هر مشکلی به فروشگاه مربوط نمیباشد.

زمان ارسال و تحویل محصولات:

تیپاکس: همان روز ارسال میشود و 1 الی 2 روزه درب منزل شما تحویل داده میشود.

پست پیشتاز: 1 روزه ارسال میشود و زمان تحویل 2 الی 4 روز میباشد.(شهرهای نزدیک 2 روزه و شهرهای دور 4 روزه)

پست سفارشی: 2 الی 3 روزه ارسال میشود و 5 الی 7 روزه تحویل شما داده میشود.(شهرهای نزدیک 3 روزه و شهرهای دور 7 روزه)

ترمینال اتوبوسرانی: ارسال همان روز است و شهرهای نزدیک همان روز و شهرهای دورتر فردای همان روز تحویل داده میشود.

باربری: همان روز ارسال میشود و فردای همان روز تحویل داده میشود.

معمولا همه محصولات سفارش داده شده همان روز ارسال میشود و در صورتی که موجودی نداشته باشیم 2 الی 3 روزه تامین میشود و ارسال میشود.